امکانات حرفه ای قالب فروشگاه آنلاین


امروز پیشرفته ترین و پر امکان ترین قالب های فروشگاهی در سطح جهان در اختیار شماست .

برخورداری از تصاویر بزرگ و افکت های حرکتی نمایشی بسیار زیبا ، طراحی سبک و بهینه سازی ویژگی ریسپانسیو ( نمایش بهینه در دستگاه های کامپیوتر رومیزی ، لپتاپ ، تبلت ، تلفن همراه ) شما را در راه اندازی یک فروشگاه حرفه ای و مدرن یاری می کند .

طراحی شیک که باعث نمایش برجسته محصولات فروشگاه می شود و همچنین دارای اسلایدر تمام صحفه ، مگا منو حرفه ای ، بنر های جذاب برای پیشنهادات ویژه و محصولات جدید و محبوب می باشد .

قالب ها با بهترین Framework و ماژول حرفه ای Ap Page Builder ساخته شده است و با استفاده از این ماژول قدرتمند امکان ایجاد پروفایل های متعدد به همراه هدر و فوتر را دارید . مجموعه ای از ویژگی های فوق العاده مانند منو کشویی ، بهره مندی از انیمیشن و افکت و گرداننده های یکپارچه و ... در قالب ها گنجانده شده است .

در نهایت قالب با پشتیبانی از HTML 5 , CSS 3 و RTL Language ( صفحه آرایی راستچین ) ، Bootstrap 3 Framework به منظور ایجاد قالبی پالایش شده با بلاک بندی منظم و با قابلیت شخصی سازی بالا شما را یاری می کند و با تعداد زیادی از قابلیت های ساخته شده در پنل مدیریت به شما در مدیریت بهتر و سفارشی کردن آسان تر سایت خود کمک می کند .


ماژول های حرفه ای و امکانات کلیدی


اسلایدر حرفه ای تمام صفحه ( لایه ای )

ماژول اسلاید شو حرفه ای تصاویر به عبارتی ویترین فروشگاه شما می باشد ، از جدیدترین محصولات تا مهمترین مطالب و موضوعات قابل توجه خود را در این قسمت میتوانید معرفی نمایید ، از آن جایی که این بخش توسط عکس و متن بصورت لایه ای مدیریت خواهد شد میتوانید با افزودن تصاویر تبلیغاتی زیبا و متن های لینک دار ، عکس های لایه ای و ... محیط فروشگاه خود را زیباتر نمایید هم چنین با تغییر محتوای آن به صورت مداوم حس به روز بودن فروشگاه خود را به کاربران القا کنید .

مهم ترین امکانات این اسلاید شو که از داخل پیکربندی ماژول و بدون دست بردن به کدهای قالب قابل دسترس است :

 • ایجاد گروه تصایور اسلاید شو و فعال سازی آنها مربتط با مناسب ها
 • تعیین طول و عرض اسلایدر ، Margin و Padding ( فاصله از اطراف ) ، عکس پشت زمینه و تنظمیات نحوه نمایش انیمشن
 • تنظمیات نمایش اسلایدر در حالت ریسپانسیو
 • امکان تعیین تاریخ شروع و پایان هر تصویر ، لینک ، نحوه باز شدن لینک و مکث هر تصویر اسلایدر
 • امکان تعیین عکس و متن بصورت لایه ای ، محل نمایش بصورت Drag & Drop ( کشیدن با موس ) ، تعیین زمان نمایش ، تعیین سایز ، رنگ و اندازه متن ، نمایش ویدئو از سایت Youtube و Vimeo
 • و ده ها امکانات حرفه ای دیگر ...

اسلایدر حرفه ای فروشگاه


بنر محصولات پیشنهاد ویژه ( پیشنهاد شگفت انگیز ) به همراه شمارنده معکوس

در صفحه اصلی فروشگاه بخشی به عنوان پیشنهاد ویژه در نظر گرفته شده است ، این قسمت را در برخی سایت ها به عنوان پیشنهاد شگفت انگیز هم یاد می کنند .

محصولاتی که دارای تخفیف زمان دار می باشند در بلاک پیشنهادات شگفت انگیز به همراه قیمت قبلی و یک شمارنده معکوس نمایش داده خواهد شد .

پیشنهاد شگفت انگیز


جستجو هوشمند

ماژول جستجوی هوشمند یکی از امکانات کاربردی این قالب میباشد ، عملکرد این ماژول به صورت آژاکس بوده و بدون بارگزاری مجدد صفحه نتایج در زیر این باکس نمایش داده خواهد شد ، بطوری که شما میتوانید نام محصول را در دسته بندی مشخص جستجو کنید و نتایج جستجو شامل تصویر کوچک محصول و عنوان محصول میباشد .


مگا منو پیشرفته

ماژول مگا منو پیشرفته جهت نمایش دسته بندی های چند سطحی می باشد ، همچنین با استفاده از این مگا منو میتوانید طیف وسیعی از دسته بندی محصولات خود را در فضای مفید به نمایش در آورید ، این ماژول قابلیت نمایش تصویر پس زمینه در مگا منوی باز شده خود را دارد که با این قابلیت میتوانید زیبایی فروشگاه خود را چند برابر کنید ، همچنین از امکانات کلیدی این ماژول پشتیبانی از سیستم کش میباشد که موجب بهینه سازی در مصرف منابع سرور و سرعت لود فروشگاه می باشد ، عملکرد سیستم کش به این شیوه میباشد که بعد از تغییرات در مگا منو فایل کش ایجاد شده و در مراجعات بعدی کاربران فقط فایل کش تولید شده نمایش داده خواهد شد .

در پیکربندی این ماژول میتوانید تعداد نمایش سطر در هر ستون تعیین نمایید و ارتفاع مگا منو باز شده را بر اساس تعداد سطر های تعیین شده در هر ستون افزایش یا کاهش دهید .

در مدیریت این مگا منو علاوه بر فرخوانی ویجت های تعریف شده میتوانید اقدام به افزایش یا کاهش آیتم های داخل منو نموده ، همینطور ویرایش آیتم های منو خود را از این قسمت انجام میدهید ، میتوانید یک منو را به صورت موقت غیر فعال و یا به طول کامل حذف نمایید ، از این قسمت میتوانید موقعیت آیتم های مگا منو را به دلخواه چیدمان نمایید .

امکان فراخوانی ویجت های ایجاد شده در هر قسمت از مگا منو


اسلایدر محصولات

ماژول اسلایدر محصولات جهت نمایش محصولات به صورت اسلایدر در صفحه اصلی و صفحه محصول ( محصولات مرتبط ) ارائه شده است ، این ماژول امکان نمایش محصولات از دسته بندی های خاص ، تولید کننده خاص ، محصولات پیشنهادی ، محصولات جدید ، محصولات تخفیف دار و یا محصولات بصورت دلخواه می باشد .

میتوانید یک عکس به اندازه بلاک محصولات ایجاد کرده و به صورت ثابت سمت چپ اسلایدر نمایش دهید .

تنظیمات زیادی برای هر اسلایدر قرار داده شده که از مهم ترین آنها تعیین بارگزاری محصولات از شاخه مورد نظر ، تعداد محصولات ، عنوان اسلایدر ، بارگزاری محصولات بر اساس تاریخ افزودن - نام - موقعیت - قیمت و ترتیب صعودی یا نزولی ، مکس بین هر اسلاید ، تنظیم اسلاید اتوماتیک و تعیین تعداد بلاک در 4 اندازه استاندارد قالب در ریسپانسیو میباشد .


آخرین خبرها و یا مقالات

ویجت آخرین اخبار جهت نمایش آخرین اخبار ، رویداد ها و یا مقالات مورد استفاده قرار می گیرد ، با استفاده از این امکان شما می توانید در صفحه اصلی فروشگاه بخشی را جهت نمایش این ویجت در نظر بگیرید .


بلاگ پیشرفته

بی شک یکی از مهم ترین قسمت های هر فروشگاه قسمت بلاگ آن می باشد ، این قسمت اطلاعاتی نظیر صفحات محتوایی ، مقالات آموزشی ، راهنمای استفاده از محصولات ، بلاگ و ... را تشکیل میدهد .

به روز بودن و به روز رسانی مرتب هر فروشگاه و سایت یکی از عوامل تاثیر گذار برای افزایش رتبه در موتورهای جستجو و سئو می باشد .

این ماژول مجموعه کاملی از امکانات بلاگی را برای شما فراهم می آورد که با استفاده صحیح از این امکانات میتوانید تعامل بین قسمت های مختلف فروشگاه را بیشتر و افزایش فروش را دنبال کنید .

بلاگ فروشگاه


مدیریت تبلغات

این امکان جهت نمایش تبلیغات و بنر های صفحه اصلی ، ستون سمت راست و صفحه محصول ایجاد شده است ، میتوانید محصولات پیشنهادی ، محصولات تخفیف خورده و یا مطالب مهم در مورد محصولات خود را از طریق این بنر ها در سایت معرفی نمایید


مدیریت قالب

یک ماژول کلی برای موارد جزئی قسمت های مختلف ایجاد شده که توسط این ماژول واحد این قسمت ها مدیریت خواهد شد که این امر تغییر اطلاعات را برای مدیران فروشگاه آسان نموده است .


امکانات عمومی

امکان درج کد های اختصاصی توسط ویجت مربوطه در برای مدیریت کدهایی که به صورت خدماتی توسط سایر سایت ها در اختیار شما قرار میگیرند وجود دارد ، از جمله مهم ترین این سایت ها قرار دادن نماد اعتماد الکترونیکی و ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی میباشد .

همچنین میتوانید از این امکان جهت قرار دادن کد آمار بازدید سایت ، نظر سنجی ، گفتگوی آنلاین و ... بهره برد .


ویژگی های قالب


 • ریسپانسیو ( واکنش گرا )
 • مدیریت و بهینه سازی جهت نمایش در کلیه دستگاه ها : کامپیوتر رومیزی ، لپ تاپ ، تبلت ، تلفن همراه و ...
 • پوسته های متعدد به صورت پیش فرض
 • پشتیبانی از رنگ قالب
 • پیاده سازی براساس CSS3 + HTML5
 • پشتیبانی قالب از Jquery Effects ( جلوه های جی کوئری ) ، CSS 3 ، HTML 5
 • بهره مندی از ماژول های قدرتمد LEO FRAMEWORK
 • امکانات چشمگیر جهت استایل محتوا
 • پشتیبانی از چندین پروفایل و پیکربندی از بخش مدیریت
 • افزودن آسان کد های سفارش HTML و ماژول های متنوع از طریق ماژول Leo Manage Widget
 • تغییر آسان رنگ ، عرض قالب و شخصی سازی قالب از طریق ماژول Leo Theme Control Panel
 • پشتیبانی از چندین زبان
 • پشتیبانی از زبان های RTL ( راست چین ) و LTR ( چپ چین )
 • امکان ترجمه و افزودن زبان های متعدد
 • سازگار با تمام مرورگرها
 • سازگاری کامل با IE8 + ، Firefox 2+ ، Flock 0.7+ ، Netscape ، Safari ، Opera 9.5 ، Chrome


بالا