درباره ما

سبد ساز نام تجاری یکی از محصولات شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات آراد امرتات می باشد .

این مجموعه در راستای طراحی و راه اندازی وب سایت های فروشگاهی و تجارت الکترونیک در اواخر سال ٨۵ پا به عرصه وب نهاد .

پشتیبانی واقعی ، قیمت مناسب و صداقت ویژه کارکنان این مجموعه را از دیگر رغیبان این صنعت متمایز ساخته و شما را به داشتن یک وب سایت فروشگاهی تشویق میکند .

انتخاب شده توسط طیف وسیعی از کسب و کارهای حرفه ای

دانش فنی و تجربه بیش از 10 سال در زمینه ارائه نرم افزارهای مبتنی بر وب همگام با دانش و تکنولوژی روز دنیا در کنار ارائه خدمات جامع و مطلوب در زمان مناسب و ارائه راهکارهای حرفه ای و کاربرپسند ، سبب گردیده است که طیف وسیعی از مشتریان در حوزه های مختلف تجارت ، ما را به عنوان گزینه مناسب برگزینند .

آمار از ابتدای سال ٩١ می باشد

پروژه های تکمیل شده

۳۱۲

پروژه های در دست اجرا

۳

سفارش های در حال بررسی

۲

مشترکـین

۳۲۱

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به صاحب امتیاز فروشگاه آقای سید امین حسینی می باشد

سبد ساز به منظور رقابت با بیشترین امکانات و پایین ترین هزینه ، پیاده سازی شده است .

نشانه رضایت مندی بیش از صد ها فروشگاه موفق اینترنتی که در بخش های دولتی و خصوصی مشغول به فعالیت می باشند سابقه درخشان این مجموعه را گواه است .

مديريت فروشگاه ها براي كاربران نیاز به دانش فنی بالا ندارد ولی در عین حال کاملترین امکانات برای حرفه ای ها را در بر دارد . استفاده از برنامه نویسی های چند لایه ، مفاهیم پیشرفته SEO و بکارگیری جدیدترین متد های طراحی وب موجب می شود وب سايت شما در تمام مدت شبانه روز با سرعت بسيار بالا در دسترس خریداران باشد .

یاد آور می شویم هرگونه نظر ، انتقاد و پیشنهاد خود را برای ما ارسال نمایید ، چرا که نظرات شما باعث افزایش کیفیت محصولات ما میگردد . با آرزوی موفقیت های بزرگ برای شما


Top