پشتیبانی فنی :

پشتیبانی سایت

پشتیبانی فروشگاه خود را با خیال آسوده به ما بسپارید...

تیم فنی سبد ساز متشکل از اعضای متخصص و کارشناس با سابقه ده سال حضور در سطح اول راه اندازی کسب و کار های اینترنتی و دارای نماد اعتماد دو ستاره به فروشگاه آنلاین راه اندازی شده توسط شما خدمات پشتیبانی فنی ارائه می دهد.

تیم پشتیبانی سبدساز همواره در تمامی مشکلاتی که برای شما ممکن است در مدیریت فروشگاهتان بوجود بیاید در کنار شما خواهد بود.

هنگام خریداری فروشگاه آنلاین توسط شما ما یک پکیج پشتیبانی رایگان یکساله در اختیار شما قرار می دهیم تا چناچه مشکلی با کار کردن با این فروشگاه ساز داشتید و یا با بهم ریختگی فروشگاهتان مواجه شدید ما در کنار شما باشیم تا خدمات پشتیبانی رایگان را تا یکسال به شما ارائه دهیم...
توجه داشته باشید که بعد از یک سال باید قرارداد پشتیبانی فروشگاه خود را تمدید کنید در غیر این صورت هیچگونه خدماتی دریافت نخواهید کرد.

خدمات 724 مجموعه سبدساز

با توجه به اینکه مورد پشتیبانی فروشگاه و مدیریت فروشگاه از لحاظ مهم بودن و حساس بودن برای مشتریان به مانند خدمات پس از فروش یک کالا دارای ارزش می باشد، همواره سعی می کنیم که به عنوان متخصص ترین مجموعه یارائه دهنده خدمات پشتیبانی فروشگاه های آنلاین ، عملکردی بر مبنای حس مسئولیت پذیری داشته و با پاسخگوی 24 ساعته به مشتریان خود ، خدماتی بی نظیر را در این خصوص ارائه دهیم. تامین رضایت مشتریانمان یکی از اهداف مجموعه سبدساز می باشد و ارائه این خدمات نگهداری و پشتیبانی فروشگاه با بهترین کیفیت را وظیفه ی خود میدانیم.

فروشگاه ساز سبدساز از قدیمی ترین و با تجربه ترین شرکت هایی در ایران می باشد که به صورت تخصصی خدمات وب مستری و پشتیبانی و نگهداری فروشگاه را ارائه می دهد و با تکیه بر تجربه های چندین ساله ی خود مدیریت کلی فروشگاه اینترنتی شما را ، چه توسط تیم تخصصی طراحی فروشگاه ساز سبدساز انجام شده باشد و چه خارج از مجموعه ما انجام شده باشد را به عهده خواهیم گرفت .

 

شما میتوانید مشکلات خود را از طریق سامانه پشتیبانی فروشگاه ساز سبد ساز با ما در میان بگذارید :

 

ارسال درخواست پشتیبانی


بالا