مدیریت سفارشات

مدیریت سفارشات

در مدیریت سفارشات فروشگاه های آنلاین سبد ساز ، شما بطور بسیار هدفمند می توانید سفارشات مشتریان خود را مدیریت کنید. در لحظه به مشتریان خود را اعلام کنید که سفارششان در چه مرحله ای می باشد . در یک صفحه کاملا هوشمند سفارش مشتری خود را مدیریت کنید و از کار با پنل فروشگاه ساز سبدساز لذت ببرید.

امکانات بی نظیر مدیریت سفارشات سبدساز

برای مشتریان خود فاکتور سیستمی ایجاد کنید ؛ این فاکتور  تمامی موارد خرید محصول خریداری شده توسط مشتری را روی آوری می کند و در بهترین حالت ممکن به مشتری ارائه می دهد.

شما در صفحه مدیریت سفارشات می توانید خلاصه ای از وضعیت سفارش های فروشگاهتان اعم از نرخ تبدیل ، سبد های خریدی که ناتمام مانده و نیاز به پیگیری دارد ، میانگین ارزش سفارشتان در 30 روز و سود شما از هر بازدید از فروشگاهتان را ببینید.

همچنین در صورتی که مشتری نمیتوانست محصول مورد نظر را سفارش دهد به راحتی با استفاده از پنل مدیریتی که در اختیار دارید برای مشتری خود ایجاد سفارش کنید.

شما در سیستم فروشگاه ساز سبدساز در قسمت مدیریت ، محصول خریداری  شده توسط مشتری میتوانید ریز جزئیات محصولی که مشتری خریداری کرده است را ببینید و حتی برای مشتری پیام بفرستید و یا برای مشتری تعیین کنید که وضعیت سفارش ایشان در چه مرحله ای می باشد.

ارسال درخواست پشتیبانی


بالا