مدیریت تبلیغات

مدیریت تبلیغات

در فروشگاه ساز سبدساز جدا از ماژول اسلایدر لایه ای که در اختیارتان قرار گرفته ، جایگاه هایی دیگری برای درج بنرهای تبلیغاتی جداگانه در نظر گرفته شده است که البته باید در نظر گرفت که فروشگاه ساز سبدساز بر پایه ماژول حرفه ای صفحه ساز طراحی و پیاده سازی شده است .

جایگاه بنر های تبلیغاتی در این فروشگاه ساز مثل طراحی فروشگاه های آنلاین دیگر نیست که کاربر وابسته به نظر طراح قالب باشد و نتواند هیچگونه تغییری ایجاد کند. در فروشگاه هایی که بر پایه ماژول صفحه ساز طراحی شده اند، به خصوص فروشگاه های کمپانی لئوتم که ماژول بسیار قدرتمند ویجت منیجر در درون ماژول آپولو پیج بیلدر قرار دارد، قراردادن (یا برداشتن) بنرهای تبلیغاتی بر روی سایت به سادگی چند کلیک می باشد . کافی است هرجایی که می‌خواهید بنری قرار دهید یک ویجت قرار داده و ذخیره کنید تا به راحتی بنر مورد نظر خود را در صفحه اصلی فروشگاه خود ببینید. شما با ماژول قدرتمند صفحه ساز فروشگاه ساز سبد ساز به راحتی تمام میتوانید هر تغییری که میخواهید در صفحه اصلی فروشگاه خود ایجاد کنید.

مدیریت تبلیغات فروشگاه

شما با استفاده از ماژول قدرتمند صفحه ساز آپولو پیج بیلدر در هر قسمت از صفحه اصلی و یا صفحات محتوایی میتوانید ویجت های اسلایدر و یا تصویر قرارداده و از بنر مورد نظر خود در آن استفاده کنید ؛ مطمئنا دیگر نیازی به دستورات پیچیده برنامه نویسی نخواهید داشت فقط کافی است با ثبت یک درخواست در سامانه پشتیبانی سبدساز تمایل خود برای راه اندازی فروشگاه آنلاین را اعلام کنید تا متخصصان ما  راهبری لازم برای ایجاد فروشگاه اینترنتی شما را در اختیارتان قرار دهند.

 

ارسال درخواست پشتیبانی


بالا