خبر و مقالات

بلاگ حرفه ای سبدساز

ماژول بلاگ خبری

فروشگاه ساز سبدساز در جدیدترین خدمات خود ورژن جدید ماژول فوق حرفه ای بلاگ خبری را به مشتریان خود ارائه می دهد.

شما با استفاده از این ماژول میتوانید دسته های خبری برای خبر ها یا مقالات خود ایجاد کنید تا هر کدام از محتوا های شما در دسته مختص خود قرار بگیرد .

شما میتوانید برای هر دسته خبری ، تنظیمات سئو خاص خود دسته را انجام دهید.

شما با استفاده از این ماژول خبری میتوانید برای هر یک از بلاگ های خبر خود با استفاده از کد های PHP و CSS استایل متناسب با آن چیزی که در ذهنتان هست را به متن یا هر موردی که در صفحه بکار برده اید بدهید. علاوه بر این شما به راحتی تمام میتوانید با استفاده از کد اشتراک گذاری ویدئو در یوتیوب یا آپارات ، ویدئو مورد نظر را در وبسایت یا فروشگاه خود به اشتراک عموم قرار دهید.

بلاگ خبری سبدساز

این ماژول تمامی بازدید های هر یک از بلاگ های خبری را نمایش میدهد و شما میتوانید به راحتی تمام آمار بازدید از صفحات خبری خود را مشاهده کنید. در کنار این قابلیت های مهم نیز امکان مدیریت نظرات برای شما فراهم شده است.

فقط با یک کلیک فروشگاه خود با بهترین امکانات را سفارش دهید. همچنین ما برای زیبا ترشدن بلاگ خبری فروشگاه شما ، ماژول فوق پیشرفته بلاگ خبری را به شما پیشنهاد میدهیم ، این ماژول جدا از ماژول بلاگ خبری می باشد و با اضافه کردن ان مکمل این ماژول شده و سطح نمایش تم بلاگ شما را بالا خواهد برد...

 فقط کافی است درخواست خود را ثبت کنید :

ارسال درخواست پشتیبانی


بالا