خدمات هاست حرفه ای

هاست

خدمات هاست حرفه ای

مجموعه سبد ساز در راستای تصحیل کاری و افزایش خدمات به مشتریان خود اقدام به دریافت نمایندگی هاستینگ هتزنر آلمان کرده است. هاستینگ هتزنر آلمان کاملا مناسب برای فروشگاه ساز ها بوده و با سرعت فوق العاده خود زمینه بارگذاری بدون مشکل فروشگاه های اینترنتی را در خود داشته است.

بنیانگذار این شرکت آقای مایکل هتزنر است. تلاش این شرکت همواره برای ارائه‌ی بهترین خدمات با قیمتی مناسب بوده و همین امر تا کنون سبب شده بسیاری از شرکت‌های میزبانی وب از خدمات و سرویس‌های شرکت هتزنر بهره‌گیری نمایند.

خدمات این شرکت جز موارد زیر­ می‌باشد.

  • خدمات میزبانی وب( Hosting )
  • خدمات سرور اختصاصی( Dedicated Server )
  • خدمات سرور مجازی( VServer )
  • خدمات میزبانی سرور( Colocation )

هاست اختصاصی سبدساز

تمامی خدمات یاد شده این بار توسط مجموعه سبد ساز آماده ارائه به همراهان و مشتریان ما می باشد. این خدمات هاستینگ حرفه ای همواره رضایت مشتریان ما را در برداشته و موجب گردیده ما از سوی اینماد با نماد دو ستاره به مشتریانمان خدمت کنیم.

خدمات میزبانی وب( Hosting )

میزبانی سایت‌های اینترنتی به صورت جداگانه شامل یک پنل برای انجام تنظیمات هاست و تنظیمات نرم‌افزارهای میزبانی از جمله مزایای شرکت هتزنر به شمار می‌رود.

خدمات سرور اختصاصی( Dedicated Server )

اجاره‌ی سخت‌افزارهای میزبانی وب و ارائه‌ی پهنای باند و تجهیزات امنیتی لازم شامل فایروال سخت‌افزاری و پشتیبانی فنی از این سخت‌افزارها در این شرکت ارائه می‌شود.

خدمات سرور مجازی( VServer )

سرورهای مجازی VServer شیوه‌ای از میزبانی است که منابع یک سخت‌افزار در سطح هسته‌ی سیستم‌عامل بین چند کاربر تقسیم می‌شوند. هر کاربر بدون اینکه مشکلی برای سایر کاربران سخت‌افزار ایجاد کند، می‌تواند از منابع تخصیص داده به خود برای میزبانی وب استفاده کند.

سرورهای مجازی نسبت به سرورهای اختصاصی هزینه‌ی کمتر و محدودیت‌های بیشتری دارند.

خدمات میزبانی سرور( Colocation )

امکان میزبانی سخت‌افزار مشتریان در مراکز داده‌ی هتزنر موجود است. شرکت‌های هاستینگ با توجه به امکانات قدرتمند شبکه‌ای این شرکت، همچنین پایداری انرژی و امنیتی لازم می‌توانند با خیال آسوده سخت‌افزارهای مورد نظر خود را در فضایی که از این شرکت اجاره می‌کنند، نگهداری کنند و سایر تنظیمات و تغییرات لازم و دلخواه خود را روی این سخت‌افزارها به انجام برسانند.

سبدساز ارائه دهنده خدمات حرفه ای وب و فروشگاه ساز ، اینبار میزبان فروشگاه شما نیز خواهد بود...

فقط کافیست درخواست خود را ثبت نمایید.

ارسال درخواست پشتیبانی

 

 


بالا