Warning: Division by zero in /home/sabadsazco/public_html/modules/leoblog/controllers/front/blog.php on line 249

Warning: Division by zero in /home/sabadsazco/public_html/modules/leoblog/controllers/front/blog.php on line 252
اجلاس توسعه دهندگان وب فارسی - فروشگاه ساز ، سبد ساز

اجلاس توسعه دهندگان وب فارسی

اجلاس توسعه دهندگان وب فارسی برگزار شد


با گسترش روزافزون استفاده از فناوری در کشورمان و استقبال حداکثری افراد جامعه به فضای مجازی، در سال‌های اخیر شاهد پیشرفت‌های چشم‌گیر و اتفاقات فراتر از انتظار در این حوزه توسط فعالان عموماً جوان این عرصه بودیم که در همین راستا حمایت‌های مالی و معنوی متعددی نیز توسط سرمایه‌گذاران این عرصه صورت پذیرفته است. اما پر واضح است که پیشرفت این عرصه با کمک و حمایت‌های همه جانبه سازمان‌های دولتی و دولتمردان و فعالان حوزه‌های مرتبط در بخش‌های دولتی شتاب گرفته و فعالان جوان این عرصه فرصت ارائه ایده‌های ناب خود را بهتر خواهند یافت و متعاقبا حمایت‌های بهتری از این افراد صورت خواهد گرفت. 


این موضوع یعنی ارتباط دولت با فضای فعلی وب فارسی و جوانان این عرصه هرگز ارتباطی نزدیک و دوستانه و به‌دور از تکلف و مشکلات خود نبوده است و همین موضوع سبب شده افراد فعال در حوزه‌های وب و فضای مجازی علاقه‌ی کم و ناچیزی نسبت به ایجاد شبکه سازی و ارتباط با این بخش پیدا کنند. 

اجلاس توسعه وب


ما در اجلاس توسعه‌دهندگان وب فارسی که مستقیما با حمایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و ریاست پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات ناجا (فتا) صورت پذیرفته، بنا داریم تا اولین سنگ بنای این حرکت عظیم را بگذاریم و فضا را برای شروع همراهی فعالان این عرصه، دولتمردان، دولت و کشورمان ایران، آماده کنیم. 
اجلاس توسعه‌‌دهندگان وب فارسی با دعوت و حمایت همزمان دو بخش دولتی و خصوصی آغاز به کار خواهد نمود و این بار بنا داریم تا این دو اقلیم دور افتاده از یکدیگر را کمی نزدیک‌تر کنیم تا زمینه را برای گام‌های بعدی توسط «کانون توسعه‌دهندگان فضای مجازی» و سایر دوستان هم‌نظر مهیا سازیم. 

سبدساز نیز بعنوان یکی از مجریان راه اندازی کسب و کار های انلاین و توسعه کسب و کار های سنتی دراین اجلاس حضور داشته و تجربیات ده ساله خود در زمینه وب و فروشگاه های آنلاین را در اختیار همراهان این اجلاس قرار داد.

اجلاس توسعه وب فارسی
امیدواریم شما فعالان عرصه‌ی مهم فضای مجازی و توسعه‌ی وب فارسی که الحق از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین افراد این جامعه هستید، فرصت تاسیس این سنگ بنای اولیه را به ما بدهید و با حضور خود در دیگر اجلاس ها به ما در رسیدن به این هدف مهم کمک کنید.

نظرات

نظر خود را بنوسید

بالا