در اینجا چرا باید اولویت بندی متن ها و محصولات خود را بسیار مهم بدانید

ایجاد پیوند ، دسترسی ، تجربه کاربری، Google Ads و موارد دیگر. اینها همه جنبه های مهمی هستند که اگر می خواهید رقابت خود را کنار بگذارید و در صدر تنها باشید ، باید روی آنها تمرکز کنید.


 حوزه بازاریابی دیگری وجود دارد که غالبا مورد غفلت قرار می گیرد و اگر شما به عنوان یک صاحب مشاغل این کار را انجام دهید ، می تواند به سقوط شما تبدیل شود. کپی نویسی از همه موارد مهمتر است و میتواند باعث سقوط شما شود ، اگر به آخرین آمارها توجه کنیم ،. به طور مثال گوگل به متون طولانی و آموزنده علاقه دارد. این بدان معنی است که اینها اغلب با کمی فشار به سمت بالا در نتایج جستجو پاداش می گیرند. با این حال ، گوگل تنها کسی نیست که در پاسخ به گفته های پیت از نویسندگان کپی رایت کند - در واقع ، همین مورد در مورد بازدید کنندگان نیز صادق است ، که با نرخ بیشتری تبدیل می شوند.

تمرکز روی این مقاله احتمالاً جای تعجب ندارد ، بنابراین دوست دارید درباره این موضوع که چرا باید روی متون محصول و دسته بندی تمرکز کنید ، بیشتر بدانید؟ بنابراین ، عینک خواندن خود را تمیز کنید و آماده خواندن این مهم شوید - در کنار ما باشید - با راهنمایی و ترفندهایی همراه شوید.

 

بگذارید متن های شما ستاره فروشندگی شما باشند

در فروشگاه های فیزیکی ، منشیان آماده فروش و یا پاسخ دادن به سؤالات بسیاری از مشتریان هستند. به صورت آنلاین این تجملات را ندارید ، اما هنوز هم می توانید یک فروشنده ستاره برای بستن معاملات با مشتریان خود استخدام کنید.این فروشنده محتوای شماست و ثابت شده است که متن های مناسب می توانند تبدیل ها را به میزان قابل توجهی افزایش دهند. بدیهی است که محتوای شما باید محصولتان را بفروشد ، اما باید در مورد محصول نیز صادق باشد ، و مشتری باید برای یافتن تصمیم صحیح ، اطلاعات لازم را پیدا کند. مشتریان احساس نوشتن یا تماس نمی کنند. اگر آنها نتوانند آنچه را که لازم دارند پیدا کنند ، خیلی زود ممکن است به سایت دیگر مراجعه و شما بازی را ببازید. بعداً در این مقاله ، ما به شما خواهیم گفت که چگونه همه چیز را ترتیب دهید تا مشتریان بتوانند اطلاعات شما را پیدا کنند - اما اکنون به فروشنده بازگردید.

محتوای محصول بدیهی است که باید روی محصول متمرکز شود ، زیرا مشتری آنقدر قیف فروش را پایین آورده است که نزدیک به خرید باشد. بنابراین ، شما فقط نباید حرف بزنید ، بلکه می توانید توضیح دهید که کدام مشکل را می توان با محصول حل کرد و پس از آن اطلاعات به صورت جریان ثابت تحویل داده می شوند. کدام کارکردها را انجام می دهد؟ طول عمر چیست؟ چقدر فضای لازم را می گیرد؟ کی تحویل داده خواهد شد؟ مشتریان باید به تمام سؤالاتی که در سرشان ایجاد می شود پاسخ داده شود ، زیرا همانطور که گفته شد ، در دنیایی مملو از فرصت ها و رقابت ، این حرکت چند ثانیه طول نمی کشد.

آمار نشان می دهد که 23٪ از مشتریان تصمیم گرفتند که خرید خود را متوقف کنند زیرا آنها نمی توانند اطلاعات لازم را پیدا کنند ، بنابراین همه چیز را به خاطر خودتان پوشش می دهید - حتی مواردی که به نظر می رسد آشکار است.

محتوا دسته بندی متنی یا تصویری متفاوتی است ، زیرا در اینجا شما باید اولویت بندی کنید و هدف را بفروشید - نه محصول. سوراخ در دیوار را بفروشید ، نه مته! علاوه بر این ، این دسته باید عمومی تر باشد.

در مورد تدوین متون خود ، بدیهی است که باید در بالاترین سطح از اطلاعات خود باشید ، اما در عین حال ، این یک آلفا و امگا برای شماست که هرگونه خطای تایپی و هجی را ریشه کن کنید. مصرف کنندگان بسیار متناسب با آن دسته از موارد هستند ، و اگر شما صفحه پر از خطا داشته باشید ، اعتبار خود را از دست خواهید داد - و فرصت تبدیل شما به طور ناگهانی ناچیز خواهد بود. در اینجا شما میتوانید اطلاعات بیشتری راجع به آن بخوانید.

 

از متن های خود با فیلم پشتیبان تهیه کنید

متون معمولاً می توانند به تنهایی باشند ، اما اگر می خواهید تبدیل ها را افزایش دهید ، فروشندگان می توانند از نسخه پشتیبان به صورت فیلم های آموزنده استفاده کنند ، جایی که همه چیز با روشی خاص ارائه می شود. هر چند وقت یک بار ثابت شده است که فیلم ها بسیار با قلب مشتریان خواننده صحبت می کنند ، و اینکه کارت اعتباری سریعتر از کیف پول بیرون می رود ، در هر جایی چیزی دیدنی وجود دارد که موارد را تکمیل می کند.

پشتیبان متن با فیلم

همانطور که می توانید از آمار فوق به روشنی بگویید ، ویدیو می تواند تأثیر زیادی در تغییر بازدیدکننده های شما داشته باشد ، و هنگامی که همه چیز توسط متون آموزنده پشتیبان گرفته می شود ، تقریباً در هدف هستید. فیلم ها لزوماً نباید به صورت حرفه ای تولید شوند ، صرفاً صحبت از محصول با راهنما - یا حتی فقط نشان دادن آن - به مشتری ایده بهتر از آنچه را که می خرد در جهت خریداری محصول القا می کند. نمایش همیشه تفاوت ایجاد می کنند ، و توصیف کارها به صورت نوشتاری دشوار است ، بنابراین همیشه باید از نسخه های پشتیبان از متن خود با فیلم در نظر بگیرید.

 

روی طرح خود تمرکز کنید

مورد بعدی در دستور کار به متن های شما مربوط نمی شود ، اما از نظر ظاهر توصیفات محصول و دسته بندی شما نکته مهمی است. متن به خودی خود جالب توجه نیست ، و متن برهنه احتمالاً معادل برخی قفسه های خسته کننده زیبا در سوپر مارکت یا فروشگاه لباس محلی شما است. به همین دلیل است که شما باید آن را تماماً پاشیده کنید ، که این کار را با مواردی مانند فیلم انجام می دهید ، اما در عین حال ، همه تجربه های کاربری باید در محل کار باشند ، بنابراین مشتری می تواند نحوه جستجوی صفحه شما را بفهمد. تبدیل مشتری خیلی راحت نیست اگر مشتری مجبور شود برای یافتن محصولات مورد نظر به سراسر فروشگاه بپرد. باید این کار برایش راحت باشد ، جایی که محصولات مشابه باید نشان داده شود ، حتی وقتی مشتری به دنبال یک کالای خاص است ، همین موضوع نیز صادق است.

تمرکز بر محصول

این یک مرور کلی را به مشتری ارائه می دهد: اطلاعات مربوط به محصول به وضوح از هم جدا شده است ، مشاوره ارائه می شود ، و توصیه هایی برای سایر محصولات ارائه شده با قطعه خاص از مبلمان ارائه شده است. علاوه بر این ، قیمت ، حمل و نقل و تحویل به طور واضح ذکر شده است و پاسخگوی کلیه سؤالات مشتری است. علاوه بر این ، همه چیز عالی به نظر می رسد ، که اگر می خواهید مشتری محصولات شما را خریداری کند ، آلفا و امگا نیز هست.

 

متن های مناسب با موتورهای جستجو موفق می شوند

محتوا راهی برای قلب مشتریان است ، اما این ضربه مستقیم به قلب Google است. دلیل این امر این است که موتور جستجو فقط محتوا را ارائه می دهد که معتقد است مشتریان آن را قدردانی می کنند ، و چرا این محتوای شما نیست؟ هنگامی که متن های طولانی ، آموزنده و جذاب دارید ، بازدید کنندگان کمی بیشتر وقت خود را در وب سایت شما می گذرانند که این خود تمبر تصویب است. مدت زمانی که مردم در وب سایت شما می گذرانند تأثیر زیادی در رتبه بندی دارد. اگر مشتریان متن های شما را می خوانند ، فیلمهای شما را تماشا می کنند و شاید حتی در صفحه شما جستجو کنند ، زمان صرف شده در سایت زیاد خواهد بود. فکر می کنید مدت زمان بودن در سایت چقدر است؟ مدت زمانی که یک بازدید کننده در وب سایت شما می گذرد و هر چه مدت زمان طولانی تر باشد ، بهتر است.این باعث می شود که گوگل فرض کند که مطالب جالب و آموزنده است ، و این چیزی است که موتور جستجو در قالب یک رتبه بالاتر به آن پاداش می دهد.

اکنون چندین بار اشاره کردیم که طول متن به رتبه شما مربوط می شود. این به این دلیل است که شما ممکن است عبارتهای بیشتری را جستجو کنید ، اما یک متن طولانی معمولاً یک متن آموزنده است. اما اگر حرف کافی برای گفتن ندارید ، روی متن طولانی تمرکز نکنید.

 

متن های خود را با اصطلاحات جستجو در ذهن بنویسید

چاشنی کلمات کلیدی منسوخ شده است ، اما این بدان معنا نیست که شما باید اصطلاحات جستجو و شرایط آن را کنار بگذارید. گنجاندن آنها مهم است ، بنابراین می توانید بر اساس کلمات کلیدی که در واقع برای محصول یا دسته مورد نظر مرتبط هستند ، رتبه بندی کنید. این باعث می شود نرخ موارد بی ربط موجود در محتوای شما کمتر شود ، زیرا بازدید کنندگان به محصول شما علاقه مند هستند ، زیرا آنها با استفاده از کلمات کلیدی مرتبط در جستجوهای خود آن را پیدا کردند. با استفاده از تجزیه و تحلیل کلمات جستجو ، می توانید به سرعت حجم ، هدف و رقابت برای کلمات مختلف را ترسیم کنید ، بنابراین می توانید در هنگام نوشتن مواردی را که بیشترین اهمیت را دارند بخش بندی کنید. این بهترین نتیجه را به شما می دهد ، و اگر این مورد را در تولید متن خود ، در اولویت قرار دهید ، به زودی شاهد افزایش چشمگیر رشد فروشگاه آنلاینتان خواهید بود. این یکی دیگر از تأثیرات این تغییرات است که به نتایج موتور جستجوگر شما کمک می کند ، زیرا ترافیک زیاد Google را تحت تأثیر قرار می دهد ، احتمالاً در ارزیابی کل ، شما یک یا دو امتیاز کسب می کنید ، که می تواند شما را در صفحه رتبه بندی عالی قرار دهد.

متون محصول و دسته بندی ممکن است بی اهمیت به نظر برسند ، اما اینگونه نیست. انجام ندادن آن به درستی می تواند با قیمت بالایی به دست بیاید ، اما برعکس انجام آن به خوبی می تواند در صورت انجام این کار باعث رشد و موفقیت بزرگ شود.

نظرات

نظر خود را بنوسید

بالا