راهکار هایی برای موفقیت یک فروشگاه اینترنتی

ما ترفندهایی برای دستیابی به یک فروشگاه تجارت الکترونیک موفق در اختیارتان میگذاریم!


چندی پیش مصرف کنندگان می خواستند چیزهایی را که می خریدند لمس کرده و احساس کنند. قبلاً این مورد آنها را راضی می کرد. با این حال ، به دلیل اینکه اینترنت و دستگاه های تلفن همراه به بخشی از زندگی ما تبدیل شده اند ، موضوع خرید خیلی تغییر کرده است. رسانه های اجتماعی نقش مهمی در تلقین عادت خرید آنلاین ایفا کرده اند. بنابراین ... چگونه می توان فروشگاه تجارت الکترونیکی موفق را امروزه اداره کرد؟
به ما بگویید چگونه مصرف کنندگان درمورد یک فروشگاه آنلاین ،حال توسط دوستان یا تأثیرگذاران ، بررسی های زیادی را می خوانند ، و این باعث می شود آنها آن را امتحان کنند. آنها با تعداد زیادی تخفیف یا تخفیف در جهت تبلیغ یک فروشگاه اینترنتی روبرو می شوند و حداقل ، آنها به ویزیت می پردازند و محصولات را بررسی می کنند.
اما قبل از شروع ... فراموش نکنید که برنامه هوشمندانه تجارت الکترونیک ما را بررسی کنید !!

افزایش محبوبیت فروشگاه های تجارت الکترونیک

تأثیر رسانه های اجتماعی در زندگی مصرف کنندگان به میزان قابل توجهی به نفع مشاغل تجارت الکترونیکی بوده است. بنابراین آنها از چندین سیستم عامل برای دستیابی به افرادی که هرگز از لحاظ جسمی نتوانسته اند به آنها برسند ، استفاده می کنند. رسانه های اجتماعی بویژه موانع بزرگ بازاریابی را حل کرده اند و راه را برای موفقیت فروشگاه های تجارت الکترونیکی هموار کرده اند.

با این حال ، تمام اعتبار اجرای یک فروشگاه تجارت الکترونیک موفق به رسانه های اجتماعی نمی رود. افزایش نمایی در استفاده از موبایل بدون شک به مشاغل تجارت الکترونیکی کمک کرد تا محبوبیت خود را پیدا کنند. مصرف کنندگان این روزها همه چیز را در حرکت ترجیح می دهند. این سبک زندگی خاص باعث شده تا فروشگاه های تجارت الکترونیکی تا حد زیادی شکوفا شوند.

در این وبلاگ ، ما در مورد 10 نکته مفید برای راه اندازی یک فروشگاه تجارت الکترونیک موفق صحبت می کنیم. پس با ما همراه باشید.

نکاتی درباره اداره یک فروشگاه تجارت الکترونیک موفق

فروش موفق

1. سیستم فروشگاهی مناسب را انتخاب کنید

خوب ، این ممکن است یک نکته بسیار اساسی در سازمان مدیریت شما در تجارت الکترونیک می باشد. مبنای کل تجارت الکترونیکی شما مبتنی بر نرم افزار با کیفیت است. اگر حتی در انتخاب یک پایه و اساس برای فروشگاه تجارت الکترونیکی خود کمی بی توجه باشید ، ممکن است برای لک های بی شماری نیز آماده باشید.

2. وب سایت ساده کاربر پسند

مصرف کنندگان نه وقت دارند و نه سایت هایی را با منوها و پیمایش های گیج کننده ترجیح می دهند. آنها فقط به دنبال خرید سریع هستند و منوهای سایت پیچیده شما هیچ نتیجه خوبی نخواهند داشت.

همه چیز را ساده نگه دارید - از منوی کشویی گرفته تا ایجاد میله های جستجو برای جستجوی سریع سایت - تا جایی که می توانید سهولت را برای مصرف کنندگان خود فراهم کنید. توجه کنید فروشگاه آمازون یکی از بزرگترین شرکت های دارای فروشگاه تجارت الکترونیک است. با این وجود ، می توانید به راحتی در دسته بندی محصولات آنها حرکت کنید یا هر چیزی را که می خواهید جستجو کنید.

3. همه چیز را امتحان کنید

دقیقاً مثل این که هرگز ماشین را بدون آزمایش امتحان نمی کنید ، وب سایت شما ابتدا باید آزمایشی را توسط شما انجام دهد! همه چیز را بررسی کنید. تجربه مصرف کننده را از انتهای خود ارزیابی کنید. چگونگی سازگاری وب سایت شما ، سهولت در استفاده ، ناوبری و از همه مهمتر روند پرداخت آن را بررسی کنید.

توجه: همچنین وب سایت خود را برای بهینه سازی موبایل تست کنید ، زیرا این موفق ترین مرحله است که می تواند فروشگاه شما را ایجاد یا خراب کند.

4. خدمات عالی به مشتری

تجربه خرید آجر و ملات به مصرف کنندگان این امکان را می دهد تا چیزهایی را که خریداری می کنند لمس کرده و احساس کنند. خرید آنلاین آنها را تا حدی از این تجربه دور می کند. با این وجود ، یک فروشگاه تجارت الکترونیکی موفق باید سعی کند محدودیت های خود را با خدمات قابل تحسین مشتری جبران کند. نمایندگان خدمات مشتری باید همیشه در آنجا باشند تا گوش دهند ، آرام شوند و سریع پاسخ دهند.

شما هرگز نمی توانید به اندازه کافی استرس بزنید که خدمات مشتری برای اداره یک فروشگاه تجارت الکترونیک موفق مهم است. برای الهام بخش ، می توانید بررسی کنید که چگونه Trader Joe ، یک زنجیره بزرگ بقال فروشی ، خدمات مشتری خود را انجام می دهد.

5. وب سایت بهینه سازی شده موبایل

موبایل کلمه کلیدی برای همه چیز در این زمان و عصر است. از جستجو های محلی گرفته تا رسانه برتر ارتباطات ، دستگاههای تلفن همراه مؤثرترین راههای دستیابی به مصرف کنندگان هستند.

اگر فروشگاه تجارت الکترونیکی شما بهینه سازی نشده است ، می توانید بیش از نیمی از مصرف کنندگان بالقوه را که می توانید به آنها برسید فراموش کنید. اولین و احتمالاً کارآمدترین کاری که باید برای فروشگاه تجارت الکترونیکی خود انجام دهید این است که فروشگاهتان را با موبایل سازگار کنید. پس از اتمام این کار ، می توانید عقب بنشینید و بدانید که قبلاً کارهای بزرگی انجام داده اید تا تجارت الکترونیکی شما موفق باشد.

6. فرآیند پرداخت ساده

اگر فرآیند پرداخت وجه شما وقت گیر باشد ، بسیاری از مصرف کنندگان بالقوه را از دست می دهید. اگر هنگام چک کردن به اطلاعات زیادی نیاز داشته باشید ، ممکن است مشتری فقط همه چیز را ترک کرده و از سیستم خارج شود.

پرداخت ساده

کاری که شما باید انجام دهید این است که نیاز به ایجاد حساب کاربری را برطرف کنید. فرآیند را فقط با نیاز به آدرس حمل و نقل و صورتحساب و نهایی کردن گزینه پرداخت ساده کنید. اغلب ، در حالی که عجله دارید ، پر کردن فرم های ثبت نام و اعتبار از طریق ایمیل اعتبار ممکن است مشتریان احتمالی شما را ناامید می کند. بنابراین فرایند پرداخت شما باید مانند فرآیند خرید چرم ، ساده و بدون دردسر باشد. این باعث می شود مشتریان شما راحت باشند و آنها را به سمت کسب اطلاعات بیشتر سوق دهند.

7. یک برنامه تلفن همراه بسازید

یکی از بهترین راه های اهرم دستگاه های تلفن همراه به نفع شما ایجاد برنامه برای فروشگاه تجارت الکترونیکی شما است. استفاده از آن ساده تر است و بهترین گزینه برای تبدیل بازدید کنندگان به مشتریان واقعی است.

این بسیار مفید است زیرا کاربران می توانند از هرجایی به آن دسترسی پیدا کنند. برنامه های تلفن همراه در تجربه کاربری نسبت به سایت های تلفن همراه یکپارچه تر هستند. به عنوان مثال ، مشاهده مسیر های سفر از طریق برنامه نقشه گوگل چقدر آسان است.

علاوه بر این ، اعلان های موجود در برنامه موثرترین روش برای برقراری ارتباط با مصرف کنندگان هستند.

8- مشتری طوری خدمات دهی کنید که به عنوان سفیر نام تجاری شما شناخته شود

هیچ چیز به اندازه موثری که مصرف کنندگان بازخورد مثبت و توصیفاتی درباره محصولات شما دارند ، کار نمی کند. مصرف کنندگان جدید که از فروشگاه تجارت الکترونیکی شما بازدید می کنند ، به دنبال بررسی های مثبت هستند.

یک بررسی یا توصیفی که در رسانه های اجتماعی در مورد هر یک از محصولات شما منتشر شده است ، باعث شگفتی برای شما خواهد شد. مردم عاشق خواندن تجربه خرید دیگران هستند. با ساختن مصرف کنندگان قبلی سفیران نام تجاری خود ، به مشتریان بالقوه خود خدمات و کیفیت خود را اثبات کنید.

از مشتریان خود بخواهید یک بررسی کوتاه از محصول خریداری شده بنویسند. از آنها بخواهید که آن را در رسانه های اجتماعی خود منتشر کنند. حتی ممکن است برای اطمینان از بازاریابی رسانه های اجتماعی تخفیف در این کار را به آنها پیشنهاد دهید.

9. اهرم رسانه های اجتماعی برای بازاریابی

اگر با احتیاط استفاده شود ، رسانه های اجتماعی یک ابزار بازاریابی عالی است. برای توصیف ، بررسی و تبلیغ محصولات خود از بسترهای رسانه اجتماعی استفاده کنید. شما همیشه می توانید یک شخص مشهور یا یک تأثیرگذار را انتخاب کنید تا محصولات شما را مورد بازبینی و تبلیغ قرار دهد.

علاوه بر این ، مصرف کنندگان خود را ترغیب کنید تا بازخورد مثبتی در مورد دسته های رسانه های اجتماعی خود داشته باشند. روی هم رفته ، از هر اندازه ممکن از رسانه های اجتماعی به نفع خود استفاده کنید.

10. ارتباطات دوره ای ایمیل

اگرچه ممکن است بازاریابی ایمیل منسوخ شود ، اما اهمیت آن قابل انکار نیست. هنگامی که مشتریان خود در فروشگاه تجارت الکترونیکی شما مشترک شدند ، آدرس ایمیل آنها را برای مکاتبات بیشتر ذخیره کنید.

مشتریان خود را همیشه در مورد تخفیف های جدید یا معاملات و پیشنهادات خود در حلقه نگه دارید. این به عنوان یادآوری دوره ای برای مشتریان در مورد فروشگاه تجارت الکترونیکی شما عمل می کند.

نتیجه نهایی

نزدیک شدن به اخرین تغییرات مهم در حوزه تجارت الکترونیکی احتمالاً تمام تجربه خرید را به دنیای مجازی خواهد رساند. اگر نمی خواهید تجارت خود را با دنیای الکترونیکی تطبیق دهید ، شما مشتری بالقوه بزرگی را از دست می دهید.

تجارت الکترونیکی

بنابراین ، خود را با راهنمایی هایی برای راه اندازی یک فروشگاه تجارت الکترونیک موفق ، تجهیز کنید و برای سالهای آینده ایمن خواهید بود.

خدمات وب ترن و سبد ساز برای شما بهترین ها را ارائه خواهد داد ...

نظرات

نظر خود را بنوسید

بالا