Warning: Division by zero in /home/sabadsazco/public_html/modules/leoblog/controllers/front/blog.php on line 249

Warning: Division by zero in /home/sabadsazco/public_html/modules/leoblog/controllers/front/blog.php on line 252
روش های غیر معمول تبلیغ فروشگاه و سایت - فروشگاه ساز ، سبد ساز

روش های غیر معمول تبلیغ فروشگاه و سایت

5 روش غیر معمول برای تبلیغ وب سایت . فروشگاه شما


5 روش غیر معمول و نادیده گرفته شده برای تبلیغ وب سایت شما


هنگامی که صحبت از تبلیغ وبسایت می شود اولین چیزی که به ذهن مان می رسد تبلیغ آن در اینترنت است. اما روش های افلاین دیگری وجود دارند که نادیده گرفته شده اند. اینجا چند راه وجود دارد که می تانید برای وبسایت خود به کار ببرید.امیدواریم که بازدید و ترافیک وبسایت شما افزایش یابد.

1.  به همه بگویید که شما درباره وب سایت خود می دانید

تبلیغ زبانی همیشه بهترین و ارزانترین راه تبلیغ بوده است. در مورد چیزهای اشتباهی که در وب سایتان هست بازخورد بگیرید و بپرسید که چگونه ان مشکلات قابل حل هستند. دوستانتان می توانند به نفعتان عمل کنند، اگر وب سایت را دوست داشته باشند، از آنها بخواهید که در فیس بوک و در سایر رسانه های اجتماعی شما را دنبال کنند. می توانید از آنها بخواهید به دوستانشان اطلاع دهند.

2.  گذاشتن ادرس وب سایت در تابلوهای تبلیغاتی رایگان

مردم همیشه در تابلوهای تبلیغاتی به دنبال جیزهای جالب و جدید می گردند. شما همچنین می توانید ادرس را روی برچسب هایی نوشته و زیر میزهای مغازه ها قرار دهید.

3.  آهنرباهای ماشین یا برچسب سپر

شما می تواند برچسب هایی جذاب تهیه کنید. این برچسب ها می توانند نقش مهمی را ایفا کنند. همچنین می توانید از دوستان یا اعضای خانواده خود بخواهید تا آنها را در خودرو های خود قرار دهند.

4.  لباس پوشیدن

چند بار شما یک پیراهن یا کلاه را با آرم شخص دیگری روی پوشیده اید. این روش بسیار کار آمدی است. چاپ چند کلاه یا تیشرت که روی آن آدرس وبسایت شما قرار دارد هزینه کمی دارد. آنها را بپوشید وبه دوستان و خانواده تان هم بدهید.

5.  بروشور

شاید این بهینه ترین روش برای تبلیغ باشد. چندین بروشور با تیتر جذاب به همراه ادرس وب سایت خود تهیه کنید. شما این کار را می توانید در یک دبیرستان یا هر جای دیگری انجام دهید. البته برخی شهرها قوانینی دارند که ممکن است شما به دردسر بیفتید.
همچنین می توانید آدرس وبسایت خود را در کارت ویزیت ها چاپ کنید.

نظرات

نظر خود را بنوسید

بالا