چرا تجارت کوچک شما به یک وبلاگ نیاز دارد

شما یک تجارت کوچک هستید شما باید کارهای زیادی انجام دهید تا محصولتتان را به فروش برسانید... اما آخرین موردی که در مورد آن فکر می کنید مربوط به شروع یک وبلاگ در فروشگاهتان است.


این اشتباهی بسیار بزرگ می باشد ، اگر فکر می کنید که به وبلاگ نیازی ندارید ، یامطلبی برای بلاگ خبری خود ندارید ، سخت در اشتباه می باشید. با این نوع طرز فکر ، خود را از فرصتهای زیادی که با وبلاگ نویسی می توانید بدست آورید دور می کنید ، از جمله ترافیک رایگان ، موتورهای جستجو و...

در این مقاله به موارد زیر خواهیم پرداخت :

  1. چرا وبلاگ نویسی باید سنگ بنای استراتژی بازاریابی شما باشد ؟

  2. نحوه تهیه و فکر کردن در مورد موضوعات شگفت انگیز برای نوشتن و اینکه چگونه می توان آن ایده ها را در پست های موثر وبلاگ قرار داد ...

شروع ، ایجاد و به یا به روز رسانی یک وبلاگ بهترین تصمیم تجاری است که تاکنون گرفته اید.

در عصر تکنولوژی دنیا ، خریداران آنلاین کاملا هوشمند شده اند. آنها فقط آنچه را که نمی بینند خریداری نمی کنند - یک خریدار به خود اطمینان می دهد که تحقیقاتش را قبل از یک خرید انجام دهد. به خصوص از مارکی که با آن به هیچ عنوان آشنایی ندارد.

مورد زیر را در نظر بگیرید:

47 درصد از خریداران قبل از انجام اولین قدم در جهت خرید ، سه تا پنج صفحه محتوا را مطالعه میکنند. اکنون ، آن بخش از محتوا می تواند مطالب مختلفی باشد – محتوای متنی ، فیلم ، عکس ، مقاله علمی و یا موارد دیگر.

نکته مهم این است که شما در حال تبلیغ محتوا برای آشنایی مصرف کننده کالایی که ارائه می دهید هستید. بدون بلاگ ، شما 47 درصد از خریدهای احتمالی را از دست داده اید! وبلاگ نویسی همچنین به افراد بیشتری کمک می کند تا درباره شغل شما اطلاعات کسب کنند.

شرکت هایی که بخش خبری آنها فعال می باشد 97 درصد پیوند بیشتری به وب سایت خود می دهند.

پیوندهای بیشتر برابر بازدید کنندگان بیشتر است. با گذاشتن مطالب بیشتر ، دلایل بیشتری را برای بازدیدکنندکان و مشتریان ایجاد می کنید تا توجه جست و جو گرها به شما جلب شود. از موتورهای جستجو گرفته تا افراد ، هرچه محتوا بیشتر باشد ، راههای بیشتری برای پیدا کردن افراد وجود دارد.همچنینی شما با ایجاد خبرنامه مطمئن و پر بازدید در سایت می توانید اسم فروشگاه خود را به یک برند در هر حوزه ای که کار میکنید تبدیل کنید.

 

چگونه آماده وبلاگ نویسی شوید ؟

یكی از متداول ترین دلایلی ، در مورد اینکه چرا بلاگ خبری فروشگاه خود را راه اندازی نمیکنیم این است كه "ما چیزی برای گفتن نداریم" یا "ما نمی دانیم كه در مورد چه چیزی بنویسیم".

این مزخرف است. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توان با ایجاد موضوعاتی اثبات کرد که نتیجه بدست می آید و اینکه می توانید خود را بسازید.

1. در پشت صحنه

وقتی نمیدانید چه چیزی را برای وبلاگ فروشگاهتان بنویسید سفر خود را به کارآفرینی ، نحوه زندگی با محصولی که ارائه می دهید ، تاثیر آن بر زندگی و سایر موارد را مستند سازید. می توانید از دنیای اطراف خود الهام بگیرید ، از مشتری های خود ، خانه خود ، تعامل با افرادی که در خیابان دارید ، شروع کنید. هر چیزی که می توانید از آن استفاده کنید را مورد بررسی قرار دهید.

2. لیست تیک ها

لیست تیک ها یک روش عالی برای جلب توجه از سوی بازدیدکنندگان می باشد ، بطوری که شما با سرعنوان های لیست تیکی می توانید بازدید کننده و موتور های جست وجو را به سمت بلاگ خبری خود سوق دهید تا بلاگ شما را مورد بررسی و تحلیل قرار دهد.

برای نمونه :

10 پیشنهاد برای…

25 دلیل شما باید باشد… ..

* 101 ایده به… ..

3. ساده بنویسید

ممکن است برای شما غیر منطقی به نظر برسد ، اما اگر به روشی ساده توضیح داده شود ، بدانید برای دیگران بسیار ارزشمند باشد.

بنابراین چرا از دانش خود در حوزه کاریتان استفاده نمی کنید تا با زبانی ساده و نوشتاری مشتری هایی عالی جذب نمایید.

 

نتیجه : 

تاثیری که بلاگ خبری در حوزه سئو برای فروشگاه شما بدنبال دارد هیچ تبلیغ ، هیچ شاخه و هیچ محصولی نداشته و نمیتواند داشته باشد ، بلاگ خبری باعث جذب مخاطب به فروشگاه شما از روی محتوایی که در خود دارد خواهد شد البته به ترتیبی که موارد و اصول سئو از جمله سئو داخلی و خارجی را رعایت نمایید...

نظرات

نظر خود را بنوسید

بالا