Warning: Division by zero in /home/sabadsazco/public_html/modules/leoblog/controllers/front/blog.php on line 249

Warning: Division by zero in /home/sabadsazco/public_html/modules/leoblog/controllers/front/blog.php on line 252
چه سایت هایی برای تبلیغ مناسب هستند - فروشگاه ساز ، سبد ساز

چه سایت هایی برای تبلیغ مناسب هستند

تبلیغات یکی از پر بازده ترین و موثرترین روش ها برای فروش بیشتر می باشند مخصوصا اگر شما بدانید نسبت به فروشگاهتان باید در چه وبسایتی تبلیغ کنید.


چه نوع وبسایت هایی برای تبلیغ بهتر است ؟

موضوع عادی یا جدید بودن وب سایت:

تحقیقات ثابت کرده با توجه به اینکه شما بطور مثال برای خواندن خبر های ورزشی به یک سایت خاص می روید چون ساختار آن سایت را در ذهن خود دارید دیگر به تبلیغات آن توجه نمیکنید و مستقیما برای خواندن خبر های مورد علاقه تان به بخش خبری آن سایت می روید. طبیعی ست زیرا برای شما این محیط پر از تبلیغات تکراری شده است. پس جزئیات چه سایتی برای شما مهم تر و داخل دید تر است ؟ جواب کاملا واضح می باشد ، وب سایتی که از طریق گوگل با آن آشنا شده اید و یا اصلا برای اولین بار یا دومین بار آن را مشاهده می کنید. ضمن اینکه به این موضوع توجه کنید افرادی که به سایت های پرترافیک و شلوغ مراجعه می کنند اغلب افراد تکراری هستند ، ولی وب سایت های با سئو قوی، به مراتب تبلیغ شما را به افراد غیرتکراری نشان داده می شود...


بحث قیمت تبلیغات :

این موضوع از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد که ایا نسبت به هزینه ای که برای تبلیغ می پردازید ، بازخورد لازم را دریافت میکنید. ما در اینجا به شما وب سایت هایی را نشان می دهیم که نه تنها حضور افراد تکراری در آن کم است بلکه 80 درصد سئو خود را از گوگل دریافت می کنند. اکثر مخاطبین این وب سایت ها برای اولین بار سایت های معرفی شده توسط ما را مشاهده میکنند. همچنین قیمت ارائه شده توسط این وب سایت ها بسیار متعارف می باشد.


مخاطبان و نوع آنها :

در این زمینه بسیار مهم هستند ، بطور مثال شما نباید به هیج عنوان تبلیغات خود را در سایت های دانلود نرم افزار قرار دهید.خوب دلیل آن هم مشخص است چون کاربران این سایت ها فقط به دنبال دانلود کالا های رایگان می باشند و علاقه ای ندارند که کالای جدید از داخل یک سایت  دانلود رایگان پیدا کنند ، ضمن اینکه شما باید محصولات خود را در سایتی تبلیغ کنید که به کالای ارائه شده درفروشگاه آنلاینتان مرتبط باشد.

 

بهترین وب سایت ها برای قرار دادن تبلیغات شما

۱-وب سایت های نیازمندی ها

   وب سایت دیوار : این وبسایت ها کاملا برای شما تهیه شده تا تبلیغات خود بصورت رایگان یا ا صرف هزینه ای اندک بر روی این سایت ها قرار دهید.

   وب سایت راهنما : این وبسایت هم از  سری وبسایت های تبلیغ رایگان می باشد که شما میتوانید آگهی خود را بطور رایگان یا با هزینه اندکی تبلیغ کنید.

   وب سایت شیپور : از سری وب سایت هایی نیازمندی ها است که اگر تبلیغی عمومی و با قیمت کم می خواهید در اینترنت در معرض عموم قرار دهید اینجا هم مثل دو گزینه بالا یکی از بهترین هاست.

۲-در زمینه اخبار مختلف

   وب سایت کلیک : در زمینه تکنولوژی یکی از برترین سایت ها برای تبلیغ می باشد که هم محیط ساده و کم تبلیغی را به مشتری ارائه می دهد و هم سئو خود را از گوگل دریافت می کند.

   دیجیاتو : وب سایتی بسیار معروف است که برای تبلیغات شما در صورتی که تبلیغات کلیک خور را ترجیه نمی دهید پیشنهاد می شود.این وبسایت دارای رنکینگ الکسای بالایی می باشد و هم نسبتا دارای سئو و دریافت مخاطب از گوگل بالایی هست.

۳-در زمینه آموزش زبان

   چرب زبان : یک وب سایت تقریبا بدون تبلیغات می باشد که بیشترین آمار و بازدیدکننده در زمینه آموزش زبان را داخل ایران دارد و در عین حال بیشترین ترافیک آن از گوگل می باشد و قطعا بهترین وب سایت در دسته خودش می باشد.

   بیاموز: این وب سایت نیز از آن جهت که الکسای بالایی دارد و محیط آن کم تبلیغات است پیشنهاد می شود. هرچند ممکن است تبلیغات در آن کمی گران باشند.

۴-در زمینه سرگرمی، هنر و آشپزی

   آکا ایران: به مانند وب سایت های بالا دارای امار بازدیدی قابل توجه از گوگل می باشد و محتوای آن سرگرمی ، هنر و  ... می باشد.

   آلامتو:  در زمینه هنر و سرگرمی یکی دیگر از این وب سایت ها، آلامتو می باشد که محیط ساده و توجه پذیری برای تبلیغات دارد و نوع مخاطبان آنها، مخاطبان متنوع و مشتاقی هستند که برای سرگرمی بدنبال وب سایت ها و کالاهای جدید می باشند. با استفاده از این وبسایت می توانید بهترین گزینه برای تبلیغ را انتخاب کنید...

۵-در زمینه آموزش های نرم افزار و کتاب

   سریع آسان: ایده آل ترین و پربازده ترین وب سایت در زمینه آموزش نرم افزارهای مختلف می باشد. اگر قرار است آموزشگاهی راه اندازی کنید، نرم افزاری را آموزش دهید و … این وب سایت با رنکینگ نسبتا مناسب و مخاطبان جویای موضوعات جدید بسیار به شما کمک می کند.

   کتابناک: وب سایتی که همه می شناسید و با رنکینگ و الکسای قوی، ترافیک نسبتا خوبی از گوگل گرفته و محیط آن هم خیلی شلوغ نیست. هر چند قیمت تبلیغات در آن مانند وب سایت های پربازدید دیگر کمی بالاست اما در زمینه کتاب به صرفه است.

۶-در زمینه های ویدیو و مالتی مدیا

   نماشا:وب سایتی ساده و کم تبلیغات با ترافیک بالا! بله وب سایت نماشا را قطعا به جای آپارات به شما پیشنهاد می کنیم چون نه تنها تا سر و مغز آن پر از تبلیغات نیست بلکه مخاطبان خاص و جدیدتری دارد و تعرفه تبلیغات آن هم خیلی بالا نیست.

   نمایش:اگر بتوانید کمی بیشتر هزینه کنید، وب سایت نمایش محل خوبی برای قرار دادن تبلیغات شماست. نه تنها بازدید مناسبی دارد بلکه محیط آن کاملا استاندارد و به لحاظ بصری جلب توجه کننده است.

۷-در زمینه آموزش های موسیقی

   سازی ها:بزرگترین وب سایت آموزش آلات موسیقی در کشور می باشد که بیشترین ترافیک و بازدیدکننده جدید را داشته است و اگر کالایی در زمینه مربوط به موسیقی برای تبلیغ دارید، این وب سایت بهترین است.

   کانون موزیک: این وب سایت اموزش موسیقی هم در نوع خود حرفی برای گفتن دارد اگر با تعرفه تبلیغات در آن کنار بیایید! محیط ساده و کاربر پسند و کاربران عمدتا بدنبال دریافت موضوعات جدید می باشند.

۸-در زمینه های مذهبی

   شهید آوینی: یک وب سایت پربازدید و کم تبلیغات است که ترافیک زیادی در زمینه موضوعات مذهبی دارد و اگر کالا و محصول شما در زمینه مشابه می باشد اینجا را به شما پیشنهاد می کنیم.

   هدانا: اگر قرار است جایگزینی برای وب سایت آوینی پیدا کنید ما هدانا را پیشنهاد می کنیم به دلیل الکسای خوب و ترافیک زیاد و همچنین محیط کاربر پسند و ساده همچنین قیمت های مناسب.

۹-وب سایت های دیگر که میتواند جالب توجه باشد...

وب سایت های دیگر ایرانی که برای تبلیغات به شما پیشنهاد می کنیم عبارتند از:

   سرویس وبلاگ نویسی پارسی بلاگ: یک سرویس ارائه دهنده ساخت وبلاگ است که ترافیک نسبتا مناسب، محیط خوب، کاربران فعال و قیمت های مناسبی دارد.

   سرویس وبلاگ نویسی رویابلاگ: مانند پارسی بلاگ، این وب سایت هم امکانات ساخت وبلاگ را دارد و مخاطبان آن عمومی و در زمینه های مختلف هستند. اگر کالایی عمومی دارید، سرویس های وبلاگ ساز محل خوبی برای تبلیغات شما هستند.

   فرهنگ نیوز: وب سایت خبری فرهنگ نیوز از خبرگذاری هایی است که معمولا تبلیغات را خیلی زیاد در وب سایت خود قرار نمی دهد ولی تبلیغات در آن بسیار موثر هستند نمونه اش وب سایت آوینی که در فرهنگ نیوز قرار گرفته است…

   استخدامی: استخدام یکی از پربازدید ترین وب سایت ها برای افراد جویای کار می باشد که پیشنهاد ما به شما برای تبلیغ کالاهای اشتغال زا و … است که برای این مخاطبان مفید می باشد. قیمت ها نیز معقول می باشند.

   پزشکی و کودکان:نی نی بان یکی از وب سایت های خوب در زمینه بارداری و پزشکی و همچنین پرورش کودکان می باشد. اگر کالای شما مخصوص این موضوعات است این وب سایت از بهترین ها می باشد.

   ایرانگردی وجهان گردی: این وبسایت در زمینه گردشگری فعالیت کرده و قطعا تبلیغات در زمینه صنایع دستی تاثیر خوبی در آن دارد.

   وب سایت چطور:در زمینه موضوعات مختلف و سرگرمی نیز این وب سایت یکی از گزینه های مناسب می باشد.

جمع بندی :

وب سایت هایی که به شما معرفی شد عموما وبسایت های اول تا دهم ایرانی نیستند اما وبسایت های پربازدید و پربازدهی هستند که به شما معرفی کرده ایم.

پیشنهاد ما به شما این است که قبل انجام تبلیغات بر روی هر سایتی تمامی جوانب اعم از مخاطبین خود ، قیمت تبلیغات و موضوع وب سایت هدف خود را مدنظر قرار دهید.

ازاین بابت میتوانید با پشتیبانی فروشگاه ساز سبدساز در ارتباط باشید :

ارسال درخواست پشتیبانی

 

نظرات

نظر خود را بنوسید

بالا