چگونه نرخ تبدیل خود را افزایش دهید

نکاتی در مورد افزایش نرخ تبدیل فروشگاه اینترنتی شما


من SEO خود را بهبود می بخشم ، من در SEM سرمایه گذاری می کنم ، قیمت ها و حمل و نقل من به اندازه کافی خوب است ... همه چیز خوب به نظر می رسد ، اما من هنوز فروش زیادی ندارم. مشکل کجاست ؟

این یک سوال واقعا متداول در بین صاحبان تجارت الکترونیک است. مشکل اصلی این است که آنها بیش از حد به SEO و SEM توجه می کنند و معمولاً از اهمیت تجربه کاربری غافل می شوند. پرداخت برای ارسال ترافیک به وب سایت شما تنها بخشی از این روند است. این اتفاقاتی می افتد که بعد از رسیدن به آنجا که مهم است. در این پست نکاتی در مورد نحوه بهینه سازی فروشگاه خود و درنهایت افزایش نرخ تبدیل شما به شما نشان خواهیم داد.


چگونه می توانید نرخ تبدیل خود را افزایش دهید؟

تصاویر مربوط به محصولات خود را بهبود بخشید

اطمینان حاصل کنید که تصاویر محصولی که نمایش می دهید با کیفیت بالا و مبهم نیست. مشتریان اعتماد بیشتری به وب سایتی که دارای تصاویر با کیفیت و بهینه است ، می دهند ، و این باعث افزایش احتمال نرخ تبدیل می شود! Pixc ساده ترین روش برای ویرایش تصاویر محصول شما - بدون منابع اضافی است.

یک وبلاگ راه اندازی کنید و آن را به روز کنید

نوشتن وبلاگها راه خوبی برای هدایت برخی از بازدیدهای ارگانیک به فروشگاه شما است. همچنین ، اگر محتوای خاصی راجع به محصولی که می فروشید بنویسید ، فروشگاه شما بسیار حرفه ای تر به نظر می رسد. اگر واقعاً روی آن کار می کنید ، می توانید حتی یک انجمن آنلاین ایجاد کنید که به شما کمک می کند تا مطالب خود را به اشتراک بگذارید و کلمه را در مورد سایت و محصولات خود پخش کنید.

یک بخش "درباره ما" ایجاد کنید

از آن استفاده کنید تا در مورد "دید مأموریت" شرکت خود صحبت کنید (چه موقع و چرا). اگر انگیزه خود را برای باز کردن فروشگاه خود و حتی اضافه کردن تصویر توضیح می دهید. آنها با شما همدردی می کنند و به شما احساس نزدیکی می کنند ، که برای تعامل بسیار عالی است!

افزودن" اطلاعات حمل و نقل "

هزینه حمل و نقل محصولات خود را ، زمان حمل و نقل به هر کشور و آنچه در صورت بازگشت یک کالا انجام می شود ، با جزئیات توضیح دهید. اگر مردم بدانند که بازگشت محصولات آسان است و پول خود را پس می گیرند ، احساس امنیت بیشتری می کنند.

پیوندهای رسانه های اجتماعی فروشگاه را اضافه کنید

نمادهایی با پیوند به حسابهای رسانه اجتماعی خود اضافه کنید. به یاد داشته باشید که پیوندها را پیکربندی کنید تا پیوندها در یک برگه جدید باز شوند ، به این ترتیب که مشتریان وقتی روی آنها کلیک می کنند ، فروشگاه شما را ترک نمی کنند. رسانه های اجتماعی یک روش واقعا خوب برای ایجاد اعتماد اجتماعی است. اگر مشتریان بالقوه ببینند که افراد دیگر تجربیات خوبی با محصولات شما دارند ، آنها مایل به خرید هستند.

توضیحات محصول شخصی و مرتبط

توصیف محصول مشابه را برای همه محصولات خود کپی نکنید. وقت خود را بگذرانید و توضیحات محصول بی نظیری را برای هر یک از آنها بنویسید. این باعث می شود فروشگاه شما بسیار معتبر تر به نظر برسد! همچنین به یاد داشته باشید که در مورد فواید محصولات برای مشتریان خود صحبت کنید ، نه تنها در مورد ویژگی های آن. بلکه در مورد کارایی آن نیز به بحث بپردازید ، اما آنچه مشتری می خواهد بداند این است که آیا آنها را گرم نگه می دارد.

بخش "تماس با ما" را اضافه کنید

آن را قابل مشاهده کنید! مشتریان می دانند در صورت بروز مشکل ، می توانند به راحتی برای کمک با شما ارتباط برقرار کنند. شما در مشتریان خود حس اعتماد ایجاد خواهید کرد و همچنین با مشتریان خود صحبت خواهید کرد و بازخورد خود را جمع می کنید. پیشنهادات آنها می تواند به شما در بهبود کمک کند!

پیوندها را در صفحه اصلی سایت در قسمت پایین صفحه (فوتر) اضافه کنید

پیوندها را به سایر بخشهای فروشگاه خود اضافه کنید. به این ترتیب مشتریان شما می توانند به جای اینکه به منو بروند ، پس از رسیدن به آنجا ، از طریق فوتر فروشگاه شما حرکت کنند. روند کار را تا حد امکان برای آنها راحت کنید.

 


همانطور که مشاهده می کنید ، هدف اصلی شما باید این باشد که فروشگاه شما حرفه ای و قابل اعتماد جلوه کند. این بهترین راه برای افزایش فروش شما و بردن فروشگاه خود به سطح بعدی است!

همچنین ، در اینجا در مورد 10 استراتژی موثر برای فروش آنلاین بخوانید.

اگر می خواهید در اولین کمپین های تبلیغاتی Google در سال 2020 ثبت نام کنید.. همین حالا دست به کار شوید...

نظرات

نظر خود را بنوسید

بالا