Warning: Division by zero in /home/sabadsazco/public_html/modules/leoblog/controllers/front/blog.php on line 249

Warning: Division by zero in /home/sabadsazco/public_html/modules/leoblog/controllers/front/blog.php on line 252
کاربردهای پیامک برای یک فروشگاه آنلاین - فروشگاه ساز ، سبد ساز

کاربردهای پیامک برای یک فروشگاه آنلاین

کاربردهای پیامک برای یک فروشگاه آنلاین


راهکار های پیامکی :

وقتی که تمام بخش‌های مختلف فروشگاه شما با هم هماهنگ باشند و ابزار مختلف برای ارائه یک تجربه بهتر به مشتری دست به دست هم دهند ، شما رضایت مشتری و در نتیجه وفاداری او را به دست آورده‌اید . بازاریابی پیامکی و خدمات پیامکی را نیز می‌توانید در همین راستا به کار ببرید و از آنها برای افزایش فروش خود و رضایت بیشتر مشتریان از برند خودتان استفاده کنید .

بسیاری از کسب و کارها معمولاً به آنچه دارند بسنده می‌کنند و حاضر نیستند برای ارائه خدمات بهتر به مشتری فراتر بروند . غافل از آنکه اعتبار و دوام آنها به همین خدمات بستگی دارد . پس خوب است که شما بر خلاف آنها جسارت داشته باشید و به این ترتیب خود را متمایز کنید . برای اینکه در این راه به شما کمک کرده باشیم، در ادامه راهکارهای مختلفی برای استفاده از پیامک را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

ما در فروشگاه های خود از ماژول پیامک رنگینه استفاده می کنیم تا هر اقدامی که بر روی محصول شما می شود به اطلاعتان تقدیم گردد.

کاربرد پیامک

CRM و یا ارتباط با مشتری :

 • با ارسال یک پیامک مبنی بر تائید ثبت نام مشتری اعتباری ویژه به فروشگاه خود ببخشید .
 • ثبت سفارش : با یک پیامک ساده می‌توانید ضمن اینکه از مشتری بابت اعتماد و خریدش از شما تشکر می‌کنید ، یک صورت‌حساب از خریدی که او انجام داده است را برایش ارسال نمایید .
 • وضعیت ارسال : به مشتری اطلاع دهید که خرید او در کدام مرحله قرار دارد .
 • اخبار جدید : آیا یک تخفیف ویژه برای مشتریان خود در نظر گرفته‌اید ؟ پس باید آنها را از این موضوع مطلع کنید .
 • محصولات جدید : با پیامک می‌توانید به مشتریان خود اطلاع بدهید که چه محصولات جدیدی در فروشگاه شما موجود است .
 • تمدید : آیا خدماتی به مشتریان خود ارائه می‌کنید که نیاز به تمدید سالانه دارد ؟ کمی قبل از به پایان رسیدن اشتراک آنها، برایشان پیامکی ارسال کنید و این موضوع را به آنها یادآوری کنید .
 • نظرسنجی پیامکی : دانستن نظر مشتری همیشه در ارائه خدمات بهتر به شما کمک می‌کند . با اینکار می‌فهمید که مشتریان چقدر از خدمات شما رضایت دارند.
 • مسابقه پیامکی : هیچ چیز مثل برگزاری یک مسابقه نمی‌تواند مشتری را با برند شما درگیر کند . البته به شرط آنکه یک جایزه خوب هم برای آن در نظر گرفته باشید .
 • تبریک تولد
 • کوپن تخفیف
 • و ...

پیامک ها در فروشگاه آنلاین

از ارسال پیامک‌های بیهوده تبلیغاتی صرف‌نظر کنید

پیامک می‌تواند استفاده‌های بسیاری برای شما داشته باشید . پس به مشتریان خود فقط پیامک‌هایی هفتگی در مورد آخرین کالاهای سایت ارسال نکنید . بلکه سعی کنید این ابزار را در جهت خدمت‌رسانی و اطلاع‌رسانی به مشتریان به کار ببرید تا بیشترین بهره را از قدرت بالای آن برده باشید . با این رویکرد مطمئن خواهید بود که آنها پیامک‌ شما را به حساب یک تجاوز به حریم شخصی خود نخواهند گذاشت و احتمال اینکه پیامک‌های آینده شما را کامل بخوانند هم بیشتر است .

فراموش نکنید که مزایای خدمات پیامکی خود را نیز به او اطلاع دهید و بگذارید بداند که چه پیامک‌های مهم و یادآوری‌هایی از سوی سایت برای او ارسال خواهد شد .


اما نکتۀ مهم این است که از این ابزار سوء استفاده نکرده و به حریم خصوصی مشتری تجاوز نکنید . بلکه فقط و فقط از آن به عنوان یک ابزار برای خدمت‌رسانی بیشتر بهره ببرید . امیدواریم که این مطلب برای بدست آوردن درک بهتری در این مورد به شما کمک کرده باشد. در صورتی که نیاز به مشاوره در این زمینه دارید، می‌توانید با بخش پشتیبانی سامانۀ ما تماس بگیرید. همچنین خوشحال خواهیم شد که نظرات و تجربیات خود را نیز از طریق بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

سبدساز ارائه دهنده خدمات راه اندازی فروشگاه های آنلاین در هرکدام از پکیج های ایجاد فروشگاه آنلاین خود ماژول پیامک را ارائه می دهد.

نظرات

نظر خود را بنوسید

بالا