پرستاشاپ چیست ؟

PrestaShop یک سیستم تجارت الکترونیک متن باز است که توسط بیش از 120،000 فروشگاه آنلاین در سراسر جهان آزادانه استفاده می شود. با بیش از 275 ویژگی که با دقت توسعه داده می شود به منظور افزایش فروش صاحبان کسب و کار با حداقل تلاش مورد نیاز است.


پرستا شاپ چیست؟


PrestaShop یک سیستم تجارت الکترونیک متن باز است که توسط بیش از 120،000 فروشگاه آنلاین در سراسر جهان آزادانه استفاده می شود. با بیش از 275 ویژگی که با دقت توسعه داده می شود به منظور افزایش فروش صاحبان کسب و کار با حداقل تلاش مورد نیاز است. PrestaShop یک برنامه نرم افزاری است که در ماه اوت 2007 برای شرکت های کوچک و متوسط راه اندازی شد. این نرم افزار، بر اساس موتور هوشمند، امروزه توسط بیش از 120،000 فروشگاه در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد.
پرستا شاپ ،سیستم های مختلف پرداخت مانند PayPal، Google Checkout، Payments Pro را از طریق API، Authorize.net و Skrill پشتیبانی می کند. این سیستم در وب سرور آپاچی با PHP 5 یا بالاتر و MySQL 5 در آن اجرا می شود. در حدود 41 زبان در دسترس هستند، اما تنها زبان انگلیسی و فرانسوی پشتیبانی کامل دارند. ماژول های مختلف را می توان به راحتی به فروشگاه آنلاین اضافه کرد تا با قابلیت های اضافی عرضه شود.
prestaShop همچنین کار را برای مشتریان راحت می کند. PrestaShop دارای سیستم پیشرفته ردیابی و همچنین نرخ ارز قابل تنظیم است. مشتریان همچنین می توانند پول مورد نظر را انتخاب کنند.
یک ویژگی مهم دیگر تجزیه و تحلیل سیستم و مسئولیت گزارش دهی است:

  •  پیگیری بازدیدکنندگان ،به شما امکان می دهد که بفهمید که مشتریان شما کجا هستند و از کجا می آیند.
  •  امکان مشاهده آمار در مورد نحوه عملکرد محتوا، بررسی بهترین فروشندگان و کاتالوگ های برتر را می دهد.

همچنین پرستاشاپ تعداد زیادی از ابزارهای تبلیغاتی و بازاریابی مختلف در دسترس شما قرار می دهد، مثلا پیگیری خودکار ایمیل، عضویت در خبرنامه، برنامه وفاداری که به مشتریان شما پاداش می دهد، تخفیف ویژه اگر دوستان خود را دعوت کنند و بسیاری امکانات دیگر.

پرستاشاپ در یک جمله: ساده ، مفید و کار آمد برای تجارت الکترونیک.

نظرات

نظر خود را بنوسید

بالا