طراحی سایت فروشگاه اینترنتی ( پکیج حرفه‌ای )
قیمت کاهش یافته

راه اندازی سایت فروشگاه اینترنتی نسخه حرفه ای

1,499,000 تومان

-151,000 تومان

1,348,000 تومان

طراحی سایت و راه اندازی فروشگاه اینترنتی نسخه حرفه‌ای

طراحی سایت و راه اندازی فروشگاه اینترنتی نسخه حرفه‌ای

با خرید نسخه حرفه ای چه امکانات و محصولاتی دریافت می کنید؟

با خرید پکیج حرفه ای راه اندازی فروشگاه اینترنتی علاوه بر راه اندازی اولیه فروشگاه برای شما که شامل یک قالب حرفه ای می شود از خدمات پشتیبانی ویژه و اختصاصی تیم سبدساز نیز بهره مند خواهید شد در زیر لیست خدماتی که در این پکیج دریافت می کنید را می توانید مرور کنید:

نصب و راه اندازی فروشگاه

فروشگاه به صورت کامل با تمام تنظیمات اولیه و ضروی مورد نیاز نصب و پیکربندی خواهد شد. تمام تنظیمات مورد نیاز مانند بهینه سازی ها ، تنظیم روش های ارسال و پرداخت ، تنظیم واحد پولی ریال و تومان ، تنظیم ساختار صفحات فروشگاه و اعم از درباره ما ، تماس با ما ، قوانین و مقررات و ثبت شکایات ایجاد و به کمک مشتری تکمیل خواهد شد ، که این صفحات بعدا برای دریافت نماد اعتماد الکترونیک مورد نیاز است.

انتخاب قالب توسط مشتری از بین ده ها قالب با امکانات قدرتمند

شما می توانید قبل از راه اندازی فروشگاه قالب مورد نظر خود را براساس سلیقه و کسب و کار مورد نظرتان از بین قدرتمندترین قالب ها انتخاب کنید، همچین می توانید از همکاران ما جهت انتخاب قالب مشاوره و کمک لازم را دریافت کنید.

ثبت دامنه و میزبانی

در صورتی که مشتری از قبل دامنه فروشگاه خود را ثبت نکرده باشد خدمات ثبت دامنه (مشاوره در خصوص انتخاب دامنه مناسب) و میزان فضای میزبانی مورد نیاز را نیز شامل می شود.

ماژول پیامک

ارائه پنل پیامکی با 50 درصد تخفیف به همراه خط اختصاصی و تنظیمات پنل جهت دریافت پیامک هم به مشتری و هم به مدیر فروشگاه به محض ثبت سفارش ،تغییر سفارش ، تایید سفارشو ثبت نام مشتری جدید.

راهنمایی و راهبری دریافت نماد اعتماد الكترونیكی

بعد از راه اندازی فروشگاه توسط ما ، مشتری در صورتی که بخواهد برای فروشگاه خود درگاه آنلاین بگیرید یکی از الزامات داشتن نماد اعتماد الکترونیک است که این پروسه بین 7 تا 10 روز زمان می برد و مشتری می تواند با همکاری همکاران ما مرحله به مرحله نسبت به دریافت نماد اعتماد الکترونیک اقدام کند.که این موارد بر اساس چک لیست الزامات نماد انجام می شود و در صورت نقص در هر کدام از مراحل سریعا می توانید از ما کمک بگیرید.

راهنمایی و راهبری دریافت و راه اندازی درگاه پرداخت آنلاین بانکی

بعد از دریافت نماد اعتماد الکترونیک می توان بر اساس درخواست مشتری نسبت به تکمیل فرم های مربوطه اقدام کردکه مثلا می تواند یکی از بانک های (سامان ، ملت ، اقتصاد نوین ، پاسارگاد ، ملی ، صادرات و ...) باشد.

دسترسی به مرکز آموزش و پرتال پشتیبانی کاربران

دسترسی کامل به آموزش های پنل مدیریت و مشاوره لازم در خصوص کار کردن با فروشگاه

پشتیبانی رایگان ( قابل تمدید )

بدون شک یکی از خدماتی که بعد از خرید هر محصول مورد انتظار مشتری می باشد همین خدمات پشتیبانی و پاسخ گویی به سوالات در طی کار با فروشگاه می باشد.

 

 جهت مقایسه امکانات و تعرفه های راه اندازی فروشگاه آنلاین کلیک نمائید

محصولات مرتبط با این محصول

بالا