درباره ما

سبد ساز نام تجاری یکی از محصولات شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات آراد امرتات می باشد .

این مجموعه در راستای طراحی و راه اندازی وب سایت های فروشگاهی و تجارت الکترونیک در اواخر سال ٨۵ پا به عرصه وب نهاد .

پشتیبانی واقعی ، قیمت مناسب و صداقت ویژه کارکنان این مجموعه را از دیگر رغیبان این صنعت متمایز ساخته و شما را به داشتن یک وب سایت فروشگاهی تشویق میکند .

انتخاب شده توسط طیف وسیعی از کسب و کارهای حرفه ای

دانش فنی و تجربه بیش از 10 سال در زمینه ارائه نرم افزارهای مبتنی بر وب همگام با دانش و تکنولوژی روز دنیا در کنار ارائه خدمات جامع و مطلوب در زمان مناسب و ارائه راهکارهای حرفه ای و کاربرپسند ، سبب گردیده است که طیف وسیعی از مشتریان در حوزه های مختلف تجارت ، ما را به عنوان گزینه مناسب برگزینند .

آمار از ابتدای سال ٩١ می باشد

پروژه های تکمیل شده

۴۳۱

پروژه های در دست اجرا

۴

سفارش های در حال بررسی

۱۲

مشترکـین

۳۸۴

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به صاحب امتیاز فروشگاه آقای سید امین حسینی می باشد

سبد ساز به منظور رقابت با بیشترین امکانات و پایین ترین هزینه ، پیاده سازی شده است .

نشانه رضایت مندی بیش از صد ها فروشگاه موفق اینترنتی که در بخش های دولتی و خصوصی مشغول به فعالیت می باشند سابقه درخشان این مجموعه را گواه است .

مديريت فروشگاه ها براي كاربران نیاز به دانش فنی بالا ندارد ولی در عین حال کاملترین امکانات برای حرفه ای ها را در بر دارد . استفاده از برنامه نویسی های چند لایه ، مفاهیم پیشرفته SEO و بکارگیری جدیدترین متد های طراحی وب موجب می شود وب سايت شما در تمام مدت شبانه روز با سرعت بسيار بالا در دسترس خریداران باشد .

یاد آور می شویم هرگونه نظر ، انتقاد و پیشنهاد خود را برای ما ارسال نمایید ، چرا که نظرات شما باعث افزایش کیفیت محصولات ما میگردد . با آرزوی موفقیت های بزرگ برای شما


بالا