پرداخت و درگاه آنلاین :

افزایش اعتبار فروشگاه شما با دریافت نماد اعتماد الکترونیکی

داشتن یک فروشگاه آنلاین به روز و زیبا همراه با اطلاعات مفید و با امتیاز بالا نه تنها باعث جلب توجه مشتریان خواهد شد بلکه باعث دیده شدن سطح دانش فنی شما خواهد شد و مشتریان خود را تحت تاثیر قدرت کارحرفه ای شما قرار می دهد درنتیجه اعتماد مشتری نسبت به شما جلب خواهد شد. اما جدا از این بحث ؛ برای اعتماد مشتری شما نیاز به درگاه پرداخت الکترونیکی دارید و برای گرفتن درگاه پرداخت اینترنتی باید برای دریافت نماد اعتماد الکترونیکی کسب و کار الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت اقدام نمایید که در همین راستا این اعتماد به شما بیشتر شده و مشتریان با خیالی اسوده می توانند از فروشگاه اینترنتی شما خرید اینترنتی داشته باشند.

درگاه و پرداخت آنلاین

درگاه پرداخت و طریقه اتصال آن به فروشگاه ساز سبد ساز

فروشگاه ساز سبدساز با ارائه خدمات پرداخت آنلاین فقط با نصب ماژول پرداخت بانک مورد نظر نسبت به اتصال شما به درگاه های پرداختی کشوری اقدام می کند.

امروزه اغلب فروشگاه های اینترنتی در هنگام ثبت سفارش به مشتریان خود این امکان را می دهند که از طریق درگاه اینترنتی بتوانند هزینه کالای خود را پرداخت نمایند اما در بعضی فروشگاه ساز ها برای ایجاد این بستر نیازمند به کد نویسی و انجام مراحل طولانی تری علاوه بر پروسه اداری می باشد.

سبدساز ارائه دهنده خدمات طراحی فروشگاه های آنلاین به راحتی و پس از انجام مراحل اداری امکان اتصال درگاه پرداخت را تنها با نصب یک ماژول برای شما فراهم می کند.

علاوه بر این فروشگاه ساز سبدساز این امکان را به شما ارائه می دهد که از پرداخت در محل و یا پرداخت با چک استفاده نمایید. این امکان از طریق ماژول های فوق پیشرفته ما ارائه می گردد.

 

ارسال درخواست پشتیبانی


بالا